Gates of Olympus free spin

Gates of Olympus, yeterli para kazanmak için gerçek fırsatlar sunan benzersiz bir oyundur. Oyun algınızı geliştirmek için, tüm formaliteleri ve diğer teklif çeşitlerini daha fazla keşfetmeniz önerilir. Hepsi de oyuncuların oyun oynarken kullanabilecekleri çarpanlar veya bonus fonlar kazanmalarına olanak tanır.

Gates of Olympus'tan Teklifler

Oyunun cazip avantajlarından biri de çarpan kombinasyonları oluştuğunda verilen freespinlerdir. Kullanıcılar ücretsiz dönüşleri istedikleri zaman kullanabilirler. Az sayıda döndürme ile bile şansınızı yüzlerce kat artırmanız mümkündür. Oyuncuların bunları yalnızca göründükleri gibi kullanmaları gerekir. Oyunda çarpanların kullanılması, bahsi 500 kata kadar artırır. Ancak kullanıcı ücretsiz döndürmeleri kullanmaya karar verdiğinde, ekstra çarpanlara veya para ödülüne güvenebilir.

Semboller Gates of Olympus

Sunulan ödemeler genellikle sekiz veya daha fazla aynı görüntünün oluşmasından sonra ortaya çıkar. Aynı resimlerin 10 veya daha fazlasından daha kazançlı rakamlar ortaya çıkabilir. Hepsinin belirli kombinasyonları belirlemek için daha geçerli ve başarılı olduğu düşünülmektedir. Zeus'un portresi oyun alanının herhangi bir yerinde kazanan kombinasyonlar oluşturabilir. Gök Gürültüsü Tanrısı, Scatter seçeneği olarak hareket ederek birçok ücretsiz döndürmeyi tetikler. Makaraların ücretsiz olarak dönmeye başlaması için bir sıra veya çizgi üzerinde üç veya daha fazla sembol olması yeterlidir, bu da oyun kulübü pahasına olur. Kullanıcı başladıktan hemen sonra oyun alanını üç boyutlu grafiklerle renkli görüntülere sahip otuz hücreli özel bir makara seti şeklinde açacaktır. Zeus her zaman sağ tarafta duracak ve herkesi heyecan verici bir yolculuğa davet edecek.

Comments