Bonus Gates of Olympus

Slotun bonusları ayrıca tek bir turda birden fazla kazanma rakamına izin veren kullanışlı ve kazanma seçeneklerini içerir. Kullanıcılar, Scatter sembolü bir satırda belirirse şanslarını artırabilirler. Herhangi bir zamanda, belirli bir rakama yükseltilebilen bir ödül bakiyesi oluşturulabilir.

Yeni bir ödül çarpanının ortaya çıkmasını bekleyerek çarkları döndürmek istemeyen kullanıcılar, herkese oldukça yüksek bir kızak seviyesi ve cömert bir ödeme sağlayan bonus oyununu etkinleştirebilir. Aynı zamanda, bahsin yüz katı kadar bir miktar ödemek zorunda kalacaklar. Bu seçenek, Ücretsiz Döndürme Satın Al üzerine tek bir tıklamayla etkinleştirilecektir.

Bonus Gates of Olympus

Scatter Gates of Olympus

Ücretsiz döndürmeler, üç veya daha fazla aynı Zeus resmi yeniden belirdiğinde etkinleştirilir. Başlangıçta, oyuncu tablo değerlerine göre ödül rakamları alacak ve ardından on ücretsiz döndürmeden oluşan bir dizi tetiklenecektir. Ücretsiz döndürmeler kullanılırken, çok oyunculu seçenekler aktif olacaktır.

Multiplier Gates of Olympus

Seçenek yalnızca rastgele hareket edecek ve Zeus bir yıldırım fırlatmaya karar verdiği anda etkinleştirilecektir. Çarpanlı balonlar çarkların üzerine düşecektir. Değerleri 2 ila 500 arasında değişen farklı miktarlara sahip olacaktır.

Gates of Olympus bonus buy demo

Gates of Olympus'ta «Düşme» seçeneği

Bu benzersiz seçenek, şanslı şanslar ve oyundaki yeni eşleşmeler sayesinde düzenli dönüşler yoluyla oyuna ek kazançlar sağlayabilir. Bir ödül zinciri oluşur oluşmaz, sonuncusu hemen kaybolacak ve boş hücreler oldukça kazançlı yeteneklere sahip yeni görüntülerle doldurulacaktır. Kazanmak için kullanılabilecek başka avantaj türleri de vardır. Bir demo Gates of Olympus oyunu oynamaya çalış.

Gates of Olympus free bonus

Comments